top of page

HAKKIMIZDA​

Vefa Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak; Çene cerrahisi, İmplantoloji, Ortodonti, Pedodonti ve Estetik Diş Hekimliği gibi diş hekimliğinin tüm branşlarında uzman kadro ile evrensel standartlarda hizmet vermekteyiz. Sağlık alanında uzun yıllardır hizmet veren bir klinik olarak çağdaş bilgi ve modern teknoloji ışığında toplumun ağız ve diş sağlığının korunması ve hasta memnuniyeti her zaman önceliğimizdir. Kaliteli bir tedavi hizmeti için bireysel tedavi yaklaşımı, koruyucu uygulama ve kontroller ile sürdürülebilirlik ilkesine her zaman önem vermekteyiz. Tüm hekim ve çalışanlarımızla birlikte Vefa Ailesi olarak; Sağlık Bakanlığı, Diş Hekimleri Birliği, Diş Hekimleri Odaları ve Uzman Dernekler ile uyumlu bir şekilde çalışmaktayız.

MİSYONUMUZ

Çağdaş, kurumsal bir iş anlayışını benimsemiş, güncel bilgilerle donatılmış uzman ve nitelikli kadrolarımızla, hasta haklarına saygılı ve geleneksel değerlere bağlı kalarak toplumun tüm kesimlerine kaliteli ve etkin bir sağlık hizmeti sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Akademik değerlerle hizmet veren uzman kadromuz ve yetkin çalışanlarımızla birlikte vermekte olduğumuz sağlık hizmetlerini sürekli geliştirerek sağlık sektöründeki saygınlığımızı sürdürmek ve örnek bir kurum imajı oluşturmaktır. Uzmanlaştığımız her alanda ülkemizde sunduğumuz hizmetin bilimselliği ve kalitesi ile uluslararası alanda diş hekimliğinin ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip ederek, gelişimine katkıda bulunmayı ve bu hizmetleri sürdürmeyi hedefleyen bir sağlık kuruluşuyuz. 

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Hasta ve yakınlarının haklarını korumak.

  • Hasta ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak.

  • Uluslararası düzeyde sağlık hizmetini; profesyonel bir kadro ile sunmak.

  • Çağdaş teknolojiyi kullanarak öncü bir hizmet anlayışı benimsemek.

  • Bilimsel, vicdani ve etik ilkelerden ödün vermeden çalışmak

  • Tüm çalışanlarımızı çevre konusunda bilinçlendirmek ve doğal kaynaklarımızın korunması için enerji tasarrufunun gerçekleştirilmesidir.

bottom of page